Andrzej Duda uważa, że budujemy z Żydami pomyślną przyszłość!

Do rąk rabina Polski trafił list od prezydenta III RP Andrzeja Dudy. Żydzi w Polsce obchodzą własne Święto Nowego Roku i właśnie z tej okazji prezydent napisał do nich list. W jego treści można przeczytać:

„Cieszę się, że życie społeczno-kulturalne i religijne Żydów polskich odradza się, że razem kształtujemy pomyślną przyszłość obu naszych narodów. Proszę przyjąć tradycyjne życzenia z okazji tego radosnego, pełnego nadziei  święta: Szana towa umetuka! Dobrego, słodkiego, roku!”

Szkoda, że Andrzej Duda nie wymienił na czym polega owa budowa pomyślnej przyszłości obu narodów. Raczej Duda nie zauważa roszczeń Żydów wobec narodu polskiego, ani budowaniu żydowskiej potęgi na wyniszczaniu suwerennych państw oraz narodów, kontrolowaniu przez nich państw i instytucji finansowych. Podczas gdy syjoniści umacniają swoją światową pozycję, a nasz naród jest ciemiężony przez międzynarodowe instytucje i okupowany przez demoliberalną III RP, która pozostaje jedynie pachołkiem w kapitalistycznych rozgrywkach, Andrzej Duda mówi o pomyślnej przyszłości. Też chcielibyśmy w to wierzyć, ale to syjonizm jest jedną z przyczyn katastrofalnej sytuacji w jakiej znalazł się cały świat i dopóki nie zostanie wytępiony, dopóty budowanie pomyślnej przyszłości przez nas i inne narody jest mocno ograniczone.

http://parezja.pl/duda-sklada-zyczenia-zydom-cieszy-sie-ksztaltowania-pomyslnej-przyszlosci-obu-narodow/

8 comments

Get RSS Feed

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.