Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

12-latek grozi wrogom Państwa Islamskiego podrzynając gardło zakładnikowi

Państwo Islamskie po raz kolejny odkryło karty swojego zezwierzęcenia. 12-letni chłopiec wychowywany pod okiem dżihadystów z Państwa Islamskiego, kazał paść na kolana dorosłemu zakładnikowi, po czym poderżnął mu gardło. Pozbawiony obrazu piękna i niewinności chłopiec, uczony od najmłodszych lat nienawiści i przemocy, powiedział do kamery słowa, które stanowią przekaz jego nauczycieli dla wrogów ISIS.

 „Ameryko, oto jeden z tych żołnierzy, których dozbrajasz i na których wydajesz pieniądze, by walczyli z Państwem Islamskim. Zniszczymy ich i zniszczymy Irak. Nie uciekniecie!”

Paradoksalnie to właśnie ISIS powstało na gruncie amerykańskiego wsparcia finansowego, militarnego i medialnego, a Syria zrodziła się jako naturalna wspólnota narodowa. Protekcja będącego pod syjonistycznymi wpływami USA dla islamistycznego państwa jest jedynym czynnikiem, dzięki któremu ten sztuczny twór nie został zepchnięty w otchłanie piekieł przez wolny naród syryjski. Właściwie groźba skierowana wobec USA może być jedynie zarzutem o niewystarczające wpływy finansowe na poczet Państwa Islamskiego, w szczególności, kiedy uwzględni się postępy syryjskich sił rządowych oraz panujący ostatnimi czasy kryzys finansowy w ISIS, który skutkuje zdecydowanym obniżeniem gaż islamistów, opuszczających przez to szeregi swojego państwa. Widocznie obcinanie ludzkich głów według islamistycznej religii jest warte jedynie wtedy, gdy znajdzie się kabza odpowiednio wypchana dolarami. Ale spokojnie – do wykończenia ISIS jeszcze daleka droga, a kiedy powstanie potrzeba obalenia jakiegoś kraju, którego interesy będą kolidowały z interesami demoliberalnego świata, to znajdą się pieniądze na wynajęcie kolejnej „wyzwoleńczej armii” grupującej w swoich szeregach ludzi z obecnego Państwa Islamskiego i jego innych szczurzych, najemnych poprzedników.

Źródło:
rmf24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.