3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

1888 grzechów MTK Budapeszt

Od dawna związki piłkarskie pokroju PZPN czy UEFA otaczają dziwolągami, którzy sposobem na swoje życie zrobili ściganie wszelkiej maści nazizmu, faszyzmu, czy co oni tam jeszcze wymyślą. Mieliśmy już gwałciciela z HIV, którego jedynym „sukcesem” życiowym dzięki czemu zatrudnił go PZPN było to, że był czarny. Teraz inteligencje, zresztą nie pierwszy raz, pokazali delegaci UEFA, którzy nakazali kibicom MTK Budapeszt ściągnąć nazistowskie flagi.

Co tym razem nawywijali chłopcy z Budapesztu? Ano wywiesili flagę z rokiem założenia swojego klubu, a więc 1888. Nie musimy tłumaczyć czytelnikom co tak strasznego kryje się za takim ciągiem liczb. Intelektualna katastrofa.

To nie koniec śmieszności tej historii. MTK Budapeszt jest klubem, który na Węgrzech uważa się powszechnie za żydowski, jego kibice zresztą się z tym nie kryją i chętnie odwołują do swojej tożsamości (?).

Może jednak delegat UEFA nie był jednak taki głupi, tylko chciał bardzo sprytnie zakomunikować oczywistą dla wielu prawdę: syjonizm powinien być tępiony przez wszystkie narody świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.