Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

3droga.pl obejmuje patronat medialny nad projektem “CR”!

Ostatnie dni wyjątkowo obfitują w niezwykle ważne i bardzo dobre dla wszystkich wiadomości. Dziś mamy niezwykłą przyjemność ogłosić Wam kolejną: 3droga.pl objęła oficjalny patronat medialny nad stale rozwijającym się projektem “CR”.

“CR” to dwie litery. Oddzielnie z pozoru nie wiele znaczą. Razem stanowią skrót od niezwykle porywającego i wszystkim nam znanego hasła: “Christus Rex”. To duchowe zawołanie, które wyraża nasze przywołanie do Chrystusa i nierozerwalne połączenie naszej idei z katolicyzmem. Od lat towarzyszyło ono ludziom walczących w słusznej sprawie. Najpierw meksykańskim Cristeros, którzy bili się i ginęli z nim na ustach, potem między innymi belgijskim nacjonalistom Leona Degrelle, którzy swoim przykładem i niezrównanym fanatyzmem porwali całą Europę. Dziś za swój drogowskaz, obrał je Paweł, nacjonalistyczny raper z Bielska, aktywista organizacji Radykalne Południe.

Stworzony przez niego projekt rozwija się naprawdę w zawrotnym tempie. “CR” wydał już dwa kawałki: “Sprzeciw” i “F.I.G.H.T”. Porusza w nich tematykę, która już na naszej scenie dawno nie była obecna. Idea, Antyliberalizm, Radykalizm, Straight Edge, Świat Ludzi Pracy i wiele wiele innych wątków składających się na mocny bezkompromisowy przekaz. To w połączeniu z wyrazistymi, energetycznymi klipami sprawia że projekt “CR” jest naprawdę dobry. Serio, długo czekaliśmy na coś tak konkretnego. Teraz pozostaje nam to tylko wspierać ze wszystkich sił.

Poniżej mamy przyjemność wstawić najnowszy kawałek “CR” o tytule: “European Brotherhood”, kto jeszcze go nie widział na naszym fanpejdżu czy nie zauważył go w co tygodniowym Przeglądzie, ma ostatnią szansę by nadrobić zaległości!

„Powinniśmy być wszędzie tam gdzie zwraca się uwaga społeczeństwa”- wywiad z „CR” nacjonalistycznym raperem z Bielska

I dwa poprzednie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.