3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Adam Bodnar: Służby specjalne w III RP są pozbawione kontroli

Rzecznik Praw Obywatelskich podczas seminarium  „Ustawa inwigilacyjna, a prawa obywatelskie”, zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach zwrócił uwagę to, iż po wprowadzeniu przez Prawo i Sprawiedliwość nowej Ustawy inwigilacyjnej służby specjalne III RP stanęły ponad prawem i są poza jakąkolwiek kontrolą.

Wyniesiony na hasłach solidarności, polskości czy sprawiedliwości rząd Prawa i Sprawiedliwości wprowadził jedną z najbardziej antyludzkich i antynarodowych ustaw, której nie powstydziłby się stalinowski okupant.

Oczywiście ich poparcie wciąż narasta, bo nową patriotyczną falę łatwo skanalizować kilkoma „mocniejszymi” słówkami o sprawiedliwości i wzajemnym pseudowojennym podjudzaniem się z ich braćmi z KOD. Jednak nie zmienia faktu, że ich rządy są nadal tą samą linią III RP. Polityką wyniszczenia narodu polskiego i sprowadzenia go do roli niewolnika w własnym kraju.

A tak przy okazji, dlaczego rząd III RP nie wsadza do więzień za szpiegostwo na rzecz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej czy Izraela tak ochoczo jak za rzekomą współpracę z Chińską Republiką Ludową?  Bo wtedy nie miałby kto nad nami trzymać bicza. A przecież tak właśnie trzeba.

Źródło: PAP

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.