3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Adrian Zandberg: Marsz ONR jest jak splunięcie w twarz powstańcom

Lider partii Razem Adrian Zandberg podczas rozmowy w radiu TOK FM wyraził swoją burzliwą opinię na temat planów Obozu Narodowo Radykalnego, które dotyczą zorganizowania marszu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Nie mógł obejść się bez poruszania kwestii nacjonalistycznej idei, wiedząc o niej jedynie tyle, ile wynika z mainstreamowych przekłamań.

„Moim zdaniem, to splunięcie w twarz powstańcom! Bo uczestnicy Powstania Warszawskiego, o czym niestety zapominamy, walczyli przeciwko rasistowskiemu faszystowskiemu reżimowi, który wzywał do anihilacji tzw. niższych ras, czyli m.in. Słowian, w tym Polaków.”

„To gruba nieprzyzwoitość i fałszowanie historii, kiedy panowie defilujący z flagami z krzyżem celtyckim próbują się przedstawić, jako dziedzice AK, to trzeba jasno powiedzieć, że nie o to walczyła Armia Krajowa. Oczekuję solidarności całej demokratycznej klasy politycznej. Trzeba jasno powiedzieć, że wzywanie do nienawiści i przemocy, to poglądy które znajdują się poza spektrum tego, co jest w polskiej polityce akceptowane.”

Wśród obecnej klasy politycznej demokratów brak, więc ciężko powiedzieć z kim pragnie interweniować Zandberg, choć nieobcym tematem powinny być dla niego praktyki donosicielskie, jak na wzorowego obywatela przystało.

Liderowi partii Razem można zarzucić, że nie odrobił przykładnie medialnej lekcji, ponieważ w jego wypowiedzi zabrakło nazizmu, antysemityzmu, czy nowych wizji holokaustu. Jest to niewątpliwa szkoda, bo przy tak bujnej wyobraźni lektura byłaby na pewno interesująca i trafiłaby do całej rzeszy miłośników fantasy – na oko jakichś sześciu milionów.

Z kolei cieszymy się, że przyświecająca polskim bohaterom idea niepodległości jest domeną polityków, którzy dziwnym zbiegiem okoliczności sprzedają się od czasu, gdy jeszcze między warszawskimi zgliszczami odbijało się echo poległych powstańców i nieprzerwanie parają się prostytucją, aż do chwili obecnej.

Warszawa zależna od zewnętrznych ośrodków decyzyjnych oraz antypolski i antyludzki system, w jakim skazany jest żyć naród polski od czasów wojny, to z pewnością ziszczenie powstańczych snów. Lecz to już Zandberga nie uwiera.

Na podstawie:
tokfm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.