3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Andrzej Duda: Kultura żydowska była, jest i będzie nadal niezwykle istotna

Andrzej Duda po powrocie z USA, gdzie wzbudził niebagatelne zadowolenie czołowych syjonistycznych organizacji, zdał polskojęzycznym mediom relację z przebiegu spotkania na briefingu prasowym. Prezydent III RP mówił o wdzięczności swoich rozmówców za jego zdecydowaną postawę w sprawie tzw. antysemityzmu.

„Powiedziałem, że w sposób absolutnie jednoznaczny będę podtrzymywał, że w Polsce antysemityzm, nawoływanie do niego, jest karane i w związku z tym wobec takich osób, kiedy udaje się je zatrzymać, są wyciągane konsekwencje prawne.”

Duda podczas wizyty w USA zaznaczył, że problem antysemityzmu jest związany ściśle z kwestią edukacji. Zachęcał, by polska i żydowska młodzież uczyła się tysiąca lat historii życia naszych narodów na terenie Polski, a Żydzi nie odwiedzali jedynie obozów koncentracyjnych, ale także muzea poświęcone Polakom ratujących ich przodków.

Prezydent podtrzymał stanowisko o wspólnym życiu obydwu narodów.

„Powiedziałem, że swojej postawy nie zmienię; uważam, że kultura żydowska w Polsce była, jest i powinna być niezwykle istotna, że te prawie tysiąc lat współistnienia naszych narodów to także kwestia przenikania się obu kultur i że to jest nasze bogactwo, które powinno być pokazywane i kontynuowane.”

Dużo i często mówi się – a nie stroni od tego na pewno Andrzej Duda – o bogactwie przenikania się kultur i potrzebie tego kontynuacji, lecz nikt nie mówi na czym polega i jaką wartość dodatnią ma to dla narodu polskiego.

Równie często podkreśla się rolę edukacji, lecz nikt nie uczy o żydowskim stosunku do gojów, którego wzbraniają się w stosunku do swoich ziomków, a dotyczącym każdej dziedziny życia, gdzie w dosadny sposób można go streścić w wulgarnych słowach znanego przedsiębiorcy: „trzeba Was j*bać, r*chać i na Was zarabiać.”

Nie dopuszcza się kompetentnych osób, które pragną poddać pracom badawczym obozy koncentracyjne i zgłębiać prawdę na ich temat. Jest ona skrywana jak drogocenny skarb, jakby jego ujawnienie miało zniszczyć mit, na którego fundamencie opiera się współczesny świat.

Ponadto kultura łacińska, w domyśle polska, nie może przenikać się z kulturą żydowską, ponieważ pochodzą z innego pnia cywilizacyjnego, a powołując się na pisma prof. Konecznego tylko między kulturami tej samej cywilizacji może zachodzić dodatnie krzyżowanie. Pokojową egzystencję obu nacji może zapewnić jedynie koncepcja kulturowego separatyzmu.

Jednakże obecna cywilizacja powszechnie panująca na ziemiach historycznie polskich nie jest cywilizacją łacińską, lecz wytworem materialistycznych prądów cywilizacjotwórczych. Taki stan rzeczy zapewnia efektywność przenikania się jej z cywilizacją żydowską, która w praktyce oznacza poddaństwo gojów wobec swoich syjonistycznych panów.

Na podstawie:
rmf24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.