3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Andrzej Duda uważa, że budujemy z Żydami pomyślną przyszłość!

Do rąk rabina Polski trafił list od prezydenta III RP Andrzeja Dudy. Żydzi w Polsce obchodzą własne Święto Nowego Roku i właśnie z tej okazji prezydent napisał do nich list. W jego treści można przeczytać:

„Cieszę się, że życie społeczno-kulturalne i religijne Żydów polskich odradza się, że razem kształtujemy pomyślną przyszłość obu naszych narodów. Proszę przyjąć tradycyjne życzenia z okazji tego radosnego, pełnego nadziei  święta: Szana towa umetuka! Dobrego, słodkiego, roku!”

Szkoda, że Andrzej Duda nie wymienił na czym polega owa budowa pomyślnej przyszłości obu narodów. Raczej Duda nie zauważa roszczeń Żydów wobec narodu polskiego, ani budowaniu żydowskiej potęgi na wyniszczaniu suwerennych państw oraz narodów, kontrolowaniu przez nich państw i instytucji finansowych. Podczas gdy syjoniści umacniają swoją światową pozycję, a nasz naród jest ciemiężony przez międzynarodowe instytucje i okupowany przez demoliberalną III RP, która pozostaje jedynie pachołkiem w kapitalistycznych rozgrywkach, Andrzej Duda mówi o pomyślnej przyszłości. Też chcielibyśmy w to wierzyć, ale to syjonizm jest jedną z przyczyn katastrofalnej sytuacji w jakiej znalazł się cały świat i dopóki nie zostanie wytępiony, dopóty budowanie pomyślnej przyszłości przez nas i inne narody jest mocno ograniczone.

Duda składa życzenia Żydom i cieszy się z “kształtowania pomyślnej przyszłości obu narodów”

9 thoughts on “Andrzej Duda uważa, że budujemy z Żydami pomyślną przyszłość!

 1. Wszystko jest dwuznaczne… żyd czyli kto… jak dobrze poszukać to większość tych tzw. „żydów” to z matki Polki czyli jednak nie „żyd”

  Z drugiej strony „żyd to żyd”, Polak to Polak”, „rusek to rusek” „cygan to cygan”…

  …czyli jak ???

  Niech każdy dopowie sobie resztę…

  p.s. na jakiekolwiek zarzuty odpowiem już teraz… TAK… jestem Polakiem… bo moi rodzice, dziadkowie, pradziadkowie… itd. … urodzili się w Polsce i o tą Polskę walczyli… bo ja też urodziłem się w Polsce !!!

  Nie jestem z pochodzenia „żydem”, „ruskiem”, czy też „cyganem”… ale uważam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.