Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Angela Merkel: Nie ponoszę winy za ataki. Nie zmienimy gotowości do przyjmowania uchodźców

Kanclerz Angela Merkel przedstawiła 9-punktowy plan walki z islamistycznym terroryzmem, który po serii zajść i zamachów ma zwiększyć nadwerężone poczucie bezpieczeństwa w Niemczech. Podczas konferencji w Berlinie kobieta-symbol kryzysu imigracyjnego zapowiedziała, że władza jest gotowa zwiększyć nakłady związane z działalnością służb oraz zacieśnienie współpracy na arenie międzynarodowej w tej dziedzinie.

Kanclerz Republiki Federalnej Niemiec oświadczyła ponadto włączenie Bundeswehry do ćwiczeń przygotowujących aparat bezpieczeństwa na wypadek zagrożenia terrorystycznego i przyśpieszenie prac nad stworzeniem ośrodka, którego zadaniem będzie kontrolowanie komunikacji internetowej. Podniosła też kwestię potrzeby „systemu wczesnego ostrzegania”.

Przy tej sposobności powiedziała, że potępia terroryzm, lecz nie poczuwa się do winy za motywowane islamizmem ataki i incydenty, a rząd jest zdecydowany na kontynuację dotychczasowej polityki migracyjnej.

„Ostatnie ataki w Niemczech z udziałem azylantów nie zmienią naszej gotowości do przyjmowania uchodźców.”

Jedna z głównych architekt kryzysu imigracyjnego, którego konsekwencją jest zasiedlenie Europy przez obcych cywilizacyjnie i kulturowo przybyszy siejących niebezpieczeństwo i zagrożenie dla bezbronnych cywilów, nie przyjmuje na swoje barki odpowiedzialności za skutki swoich czynów i umywa ręce. Mało tego: zapowiada kontynuację wyniszczającej Stary Kontynent polityki.

Szok? Nie. Jest to typowe zachowanie polityków, którzy wyciągają wnioski i patrzą w przyszłość. Problemem jest to, że nie robią tego pod kątem wspólnego dobra narodów, lecz w swoich oderwanych od rzeczywistości strzeżonych pałacach snują plany unicestwienia europejskości i kapitalistycznego pomnażania zysków przez banksterskie molochy finansowe.

Polecamy Wam wywiad traktujący o kulisach polityki multikulturalizmu. Znajdziecie go TUTAJ.

Na podstawie:
PAP/GW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.