Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Anglia: Heteroseksualni, biali mężczyźni z uniwersyteckim zakazem wstępu na wykłady o „równości”

Władze University College Union podczas konferencji w Liverpoolu oświadczyły, że na mające odbywać się w najbliższym czasie na kilku uniwersytetach wykłady o równości płciowej, seksualnej i rasowej zakaz wstępu będą mieli heteroseksualni, biali mężczyźni, słowem: rodzimi i zdrowi synowie Anglii.

UCU w ramach omawianej równości i tolerancji postanowił ich wykluczyć, ponieważ mieliby negatywnie wpływać na komfort prezentowania odmienności przez uczestników wydarzenia oraz wzbudzać konfliktową atmosferę(sic!).

Część komentatorów przekonuje, że właściwie biali, heteroseksualni mężczyźni i tak nie mają za wiele do powiedzenia w tym temacie, bo ten problem nigdy ich nie dotyczył. Jednak prawda jest taka, że właśnie dotyczy i jest aktualny jak prawdopodobnie nigdy wcześniej – czy to właśnie nie na białych ludziach jest po cichu dokonywane narodowe i rasowe ludobójstwo? Która to spośród całej mozaiki ludzkich ras jest kierowana ku zagładzie, jak nie ten unikatowy i niewielki ułamek białej części ludzkości?

A tzw. równość płci? Wystarczy, że mężczyzna zostanie posądzony przez kobietę i jej słowo wystarczy, by nie miał żadnych praw do obrony. To właśnie biali, heteroseksualni mężczyźni są obiektem dyskryminowanym jak żaden inny w dzisiejszym świecie i skazywanym na rolę niewolnika, którego jednym z nielicznych praw przy niezliczonych obowiązkach jest prawo do milczenia. Poza tym ma pracować i płacić podatki.

Jednak dewianci z butą głoszą przekonanie, że to oni są dyskryminowani, lecz zamiast zająć się leczeniem i rozwiązywaniem problemów, to uzyskują dzięki nim kolejne przywileje.

Na podstawie:
pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.