3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Antoni Macierewicz: Służba w NATO gwarantem bezpieczeństwa i niepodległości Polski

Antoni Macierewicz podczas pobytu w Kuwejcie, gdzie w ramach operacji Ingerent Resolve pełnią misję siły zbrojne III RP, poruszył temat niepodległości Polski i zwrócił się do żołnierzy z podziękowaniem za służbę.

„Gdyby nie wasza decyzja, gdyby nie wasza służba tutaj, nie byłoby gwarancji bezpieczeństwa i niepodległości Polski, które uzyskaliśmy dzięki ostatnim decyzjom szczytu NATO, dzięki decyzjom rządu amerykańskiego, dzięki rozstrzygnięciu, że armia USA i armie NATO będą na stałe stacjonować na wschodnich granicach Paktu Północnoatlantyckiego, na wschodnich granicach Polski.”

„Żołnierz polski nigdy nie był żołnierzem walczącym w działaniach agresywnych, imperialnych. Nasza misja zawsze była misją obronną. I tak samo jest dzisiaj. Ale musimy także powiedzieć, że nie pozwolimy już nigdy więcej, by Polska znalazła się pod okupacją, tak jak w przeszłości się zdarzało.”

Podobną niepodległością cieszyła się Polska, kiedy to gwarantem bezpieczeństwa i niepodległości był sowiecki sojusz i decyzje Moskwy. Wtedy Polaków straszono zachodnim wrogiem, w co wierzono tak, jak obecne daje się wiarę w płynące ze wschodu niebezpieczeństwo, lecz dzisiaj znajdujemy się pod nową okupacją, a społeczeństwo ulega propagandowej rozgrywce i ufa jej każdemu słowu, tak, jak niegdysiejszemu okupantowi.

Nieprawdą jest też idealizowanie żołnierzy pochodzących z Polski, którzy biorą udział w imperialnej grze prowadzonej przez NATO, które wielokrotnie było agresorem, a nie obrońcą, co uwydatnia się szczególnie wtedy, gdy prowadzi działania niezgodne z interesem Polski i mające na niego negatywny wpływ.

Żołnierze III RP będący pod zwierzchnictwem władzy, która jest amerykańską ekspozyturą na Polskę, dalecy są od pełnego cnót obrazu żołnierza polskiego, choć są z nim zrównywani nie tylko przez Macierewicza, ale niestety również większość społeczeństwa, czy też nacjonalistów, kiedy pozostają najemnikami na usługach obcych interesów.

Miejmy nadzieję, że takie wartości jak Bóg, honor i ojczyzna jeszcze wrócą do dekalogu polskich żołnierzy i ponownie staną się żywym wyznacznikiem podejmowanych przez nich działań.

Na podstawie:
niezalezna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.