3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Bal w III RP: Posiłki dla pracowników ZUS za pół miliona złotych

Już parokrotnie wspominaliśmy na naszym Portalu, że gdy na skutek systemowych przetasowań zmienia się warta politykierów w demoliberalizmie, wraz ze skompromitowanymi „elitami” uciekają całe stada różnego rodzaju szczurów. Zanim jednak to się stanie, starają się one albo zabrać jak najwięcej ze sobą (patrz sprawa zaginionych obrazów z Kancelarii Prezydenta), albo też zwyczajnie najeść się do syta by przetrzymać jako tako chude lata na czasowym bezrobociu. Z tego chyba właśnie założenia wyszedł dyrektor szczecińskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który postanowił zamówić dla siebie i dla swoich ludzi posiłki za ponad pół miliona złotych! O co chodzi? Już mówimy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłosił przetarg na catering – warunki: wyżywienie ma być prowadzone w formie całodziennego cateringu na terenie oddziału ZUS. Zamówienie to 12500 pełnych zestawów wyżywienia składających się ze śniadania, obiadu i kolacji.

W warunkach przetargu ZUS zażyczył sobie, aby zwycięzca przetargu oddelegował do oddziału ZUS 4 osoby, w tym:

a) 1 osobę, która będzie pracować na stanowisku szefa kuchni, w wymiarze pełnego etatu,
b) 3 osoby, które będą świadczyły usługi gastronomiczne, w wymiarze minimum 1/2 etatu.

Zgodnie z informacjami zawartymi w specyfikacji przetargu, wartość zamówienia opiewa na kwotę 565 000 zł netto. Po uwzględnieniu podatku VAT, ZUS zapłaci za wspomniane wyżej posiłki kwotę 694 950 zł.

Na podstawie: Parezja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.