3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Baltimore: policja vs murzyni

Która zaraza jest gorsza w społeczeństwie? Policja waląca w narkotycznym szale na oślep pałkami wszystkich, którzy im się nie podobają czy czarnuchy bijące w narkotycznym szale na oślep wszystkich białych? Taki dylemat na pewno ma dzisiaj wielu mieszkańców Boltimore w stanie Maryland. Zacznijmy od początku.

Dwa tygodnie temu 25-letni murzyn Freddy Gray został – jeśli wierzyć multikulturalnym mediom- zakatowany na śmierć przez stanową policje. Sześciu funkcjonariuszy zostało w tej sprawie zawieszonych.

Woda na młyn murzynów prawda? W niedziele po marszu upamiętniającym Graya czarni ruszyli na sklepy (pewnie to głównie) i policje. Dalszą część można się domyśleć. Kilkunastu rannych policjantów, kilkudziesięciu zatrzymanych, a gdy następuje wieczór – awantura wraca.

Gubernator Maryland Harry Logan  ogłosił godzinę policyjną i zwołał gwardie narodową mówiąc:

Oczywiście ludzie mają prawo do protestów, natomiast rodziny Baltimore także zasługują na pokój i bezpieczeństwo w swoich dzielnicach!

Będziemy powtarzać do znudzenia. Seperatyzm rasowy. Murzyni powinni mieć swoją czarną policję w swoich krajach i na swoich kontynentach, biali swoją.

Czy nie macie wrażenia, że gdyby nie polityczna poprawność wszyscy (biali, czarni, azjaci, meksykanie etc) mieszkańcy multikulturalnego USA chcieliby apertheidu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.