3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Baszar al- Assad: Dla Zachodu Naród nie istnieje

Dobrze, że w dzisiejszym demoliberalnym świecie, zdominowanym przez siły walczące z narodami i religiami całego świata, są jeszcze ośrodki wolnej myśli, takie jak Syria, z których możemy dowiedzieć się lub potwierdzić przypuszczenia o mechanizmach, którymi rządzi system. W wywiadzie dla dziennikarzy, prezydent Syrii, Baszar al – Assad powiedział:

„(USA) chcą, abyśmy nie wspierali przedstawicieli ruchu oporu w Libanie lub Palestynie, którzy bronią praw narodu palestyńskiego. Na kilka lat przed wybuchem kryzysu naciskały na Syrię, aby oddaliła się od Iranu, oraz chciały wykorzystać relacje między Syrią i Iranem w dossier nuklearnym. Było wiele innych rzeczy. W rezultacie kraje zachodnie chciały, żeby Syria zależała od nich i sprzyjała realizacji ich planów w tym regionie, lecz zrezygnowaliśmy”

Podkreślając imperializm tzw. zachodu syryjski przywódca dodał:

Zachód nie uznaje partnerów. Jeśli Zachodowi nie podoba się jakiś rząd w jakimś kraju, to on dąży do zmiany rządu lub prezydenta tego kraju. Podążając za tą logiką, nie zwraca uwagi na interesy narodu. Dla Zachodu naród nie istnieje

Oby zachodowi czy ich pieskowi ISIS nigdy nie udało się obalić prezydenta Syrii, a strona wojny po której on stoi, a więc prawda, rozprzeszczeniła się tworząc nowy zachód: Europe Wolnych Narodów !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *