Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Beata Szydło bez unijnych flag. Dlaczego?

Podczas konferencji w Kancelarii Premiera Beata Szydło występowała na tle biało-czerwonych flag. Tutejsze i zagraniczne media okrzyknęły – zresztą nie pierwszy raz – nowy rząd eurosceptycznym i bardziej patriotycznym. Głos zabrał też europoseł i były premier Belgii Guy Verhofstadt, który napisał na swoim twitterze:

“Nie chcecie więc flagi, ale chcecie pieniądze z UE?”

Mały gest ze strony pisowskiego reżimu, jakim jest usunięcie z cotygodniowych konferencji prasowych unijnych flag, wywołał więcej poruszenia, niż światopogląd ludzi zgromadzonych wokół Jarka i dziedzictwa Lecha. Jak widać w świecie demoliberalizmu małe rzeczy znaczą więcej, niż kierunek polityczny, a ten PiS ma wytyczony jasno, o czym wielokrotnie wspominaliśmy na naszym portalu(chociażby pod TYM linkiem). Media zrobiły wielką otoczkę wokół braku flag UE na konferencji, a sama Beata Szydło uznała po prostu polskie flagi za „najpiękniejsze”, a nie najważniejsze.

A co do wypowiedzi belgijskiego polityka, to zależy kogo pyta. My nie chcemy fałszywych pieniędzy z unii, ani jej sztandarów. Jedyne co chcemy, to jej zniszczenia i wyzwolenia z jej szponów Europy. Jesteśmy nacjonalistami, dlatego niepodległości naszej ojczyzny oraz przyszłości kontynentu nie wystawiamy na sprzedaż, tak jak robią to polityczne nierządnice z prawicy i lewicy, których przekonania – o ile takie mają – kończą się tam, gdzie zaczynają się pieniądze.

Źródło:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19240451,kancelaria-premiera-na-konferencjach-nie-zaprezentuje-juz-flagi.html?lokale=local#Czolka3Img#BoxNewsLink#BoxNewsLink#BoxNewsLink

Źródło zdjęcia:
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,130517,18252471,Szydlo_ma_zaprezentowac__druzyne_ekspertow___150_osob_.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.