Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

“Będziemy walczyć z siłami kwestionującymi integrację europejską”!

W świecie mediów i polityki manipuluje się słowami w taki sposób, aby zatracić ich prawdziwe znaczenie. Tak więc mówi się o Unii Europejskiej, która stawia na tzw. „integrację europejską”. Z tym że owa Unia europejską nie jest, tak samo jak proces postępującej w niej integracji. Nie można nazwać tej organizacji europejską, ponieważ ściąga do siebie nie-europejsczyków oraz niszczy Europę z jej ponadczasowymi zasadami i wartościami, które doprowadziły ją do potęgi. Natomiast integracja europejska jest nie tylko równoznaczna z pozbawieniem narodów ich niezależności i odmienności, lecz również stopieniem ich z ludźmi spoza Europy. Jednak Bronisław Komorowski dziarsko wyrzeka się polskości na rzecz tego antypolskiego i antyeuropejskiego tworu.

„W Polsce jeszcze nie ma środowisk ekstremistycznie nastawionych do UE. Podkreślam –  jeszcze – w przyszłości pewnie będziemy musieli zmierzyć się z siłami kwestionującymi integrację europejską.”- powiedział

Panie Komorowski, UE – pomimo nachalnej propagandy – zawiodła Polaków, tak samo jak PO swoich wyborców, a Pan dalej pierdolisz głupoty o UE i integracji jako o jakimś majestatycznym, wspaniałym i pozytywnym zjawisku, które tak naprawdę wyniszcza Polskę i Europę. W Polsce są środowiska stanowczo sprzeciwiające się tej kurewskiej machinie, a kwestią czasu jest tylko to, kiedy pociągną za sobą masy społeczeństwa, które znudzone politycznymi bajkami zapragną zawalczyć o to, co ten niewolniczy System im odebrał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.