3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Bliski Wschód: Syjonistyczne naloty na Strefę Gazy

W rejonie nieczynnego lotniska w Rafah oraz przy okolicznych terenach rolniczych słyszane były eksplozje bomb – poinformował Hamas. Okupująca Palestyńskie ziemie syjonistyczna armia potwierdziła w swoim komunikacie przeprowadzenie nalotów, podczas których zbombardowała pięć punktów infrastruktury Hamasu w południowej części Strefy Gazy. Naloty poprzedzała środowa wymiana ognia pomiędzy żydowskim państwem, a Strefą Gazy. Syjonistyczna armia odpowiedziała na ostrzelanie z moździerza kontrolowanego przez Izrael terytorium strzałami z czołgu w pozycje palestyńskie. Obyło się bez ofiar. Rzecznik Peter Lerner oświadczył:

„Armia będzie kontynuować operację w celu ochrony izraelskich obywateli przed zagrożeniem ze strony Hamasu na ziemi i pod ziemią.”

Palestyńczycy natomiast zwalczają agresora i okupanta ich ziemi, który bezprawnie przybył na ich tereny, zawłaszczył je i wygnał rodowitych mieszkańców do miejsc przypominających raczej rezerwaty przyrody, niż własny dom oraz ściągnął w ich miejsce żydów z całego świata, których broni przed ludźmi, którzy walczą z okupantem podobnie, jak onegdaj Polacy walczyli z III Rzeszą i ZSRR. I jak niegdyś my, tak dzisiaj Palestyńczycy nazywani są terrorystami. Jednak prawda jest taka, że najokrutniejszą organizacją terrorystyczną na świecie jest syjonistyczne państwo Izrael, które wszędzie sieje przemoc, agresję i zniszczenie. Syjonizm jest zaprzeczeniem wolności, dlatego wolny świat będzie musiał być światem, w którym nie będzie miejsca na tę zbrodniczą ideologię. Wolny świat nie będzie istniał, dopóki Palestyna nie będzie wolna.

Na podstawie:
wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.