3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Brunon Kwiecień skazany na 13 lat więzienia!

Wielkimi krokami zbliża się radosny okres Świąt Bożego Narodzenia. Jednak nie dla każdego jest to czas dobrych nowin, szczęścia i spędzania czasu z rodziną. Dr Brunon Kwiecień decyzją krakowskiego sądu – po przebywaniu ponad 3 lat w areszcie – usłyszał wyrok skazujący go na 13 lat pozbawienia wolności. Tornado, które przeszło przez życie uczynnego i ułożonego człowieka, nie pozostawiając w nim żadnych nadziei na przyszłość, jest wynikiem „efektywnej” pracy służb, które nie wahają się niszczyć życia ludzi, kiedy muszą znaleźć sposób na osiągnięcie własnych korzyści. Krzywda wyrządzona poczciwemu człowiekowi nie może zostać pozostawiona bez echa, w szczególności gdy ten kierował się prawymi intencjami. Kara, jaka spotkała dr Kwietnia, jest nie do przyjęcia chociażby ze względu na sposób, w jaki prowadzona była jego sprawa, ponieważ pozostawia za sobą wiele nieporozumień i niedopowiedzeń, które mają zbyt szeroki zasięg. Jednak innego zdania jest sąd:

„W ocenie sądu wszystkie procedury zostały zachowane i działania ABW były legalne. Sąd z urzędu dopuścił dowód z opinii fonoskopijnej Instytutu Ekspertyz Sądowych – jest on dowodem, że czynności operacyjne zostały przeprowadzone w sposób rzetelny. Nikt oskarżonego Brunona Kwietnia do niczego nie namawiał, nie nakłaniał, nie inspirował, nikt oskarżonemu nie podsunął zamachu na Sejm, Hannę Gronkiewicz-Waltz, Monikę Olejnik. Wszystkie koncepcje pochodziły od Brunona Kwietnia, nie możemy mówić o żadnej prowokacji ABW.”

„Nie ma dowodu, że ktoś groził oskarżonemu lub jego rodzinie, by nakłonić go do zamachu na Sejm. Nie ma dowodu, że chciał się wycofać.”

„Wszystkie działania Brunona Kwietnia związane były z zamachem na Sejm, wynikały z potrzeby przeprowadzenia rewolucji, uśmiercenia najważniejszych osób w państwie.”

Na naszym portalu udostępnialiśmy Wam informację, co na ten temat ma do powiedzenia sam poszkodowany. Polecamy zapoznać się z tym materiałem.

Jednocześnie osobom solidaryzującym się z tragedią głównego bohatera wpisu polecamy stronę: Wolność dla Brunona Kwietnia.

Źródło:
onet.pl/3droga.pl/facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.