3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Chiny: Ian McKellen produktem na Tragu Małżeństw

Przy okazji wizyty w Chinach Ian McKellen, który znany jest z wcielenia się w rolę Gandalfa w filmowej adaptacji Władcy Pierścieni, postanowił udać się na szanghajski Plac Ludowy, gdzie odbywa się Targ Małżeństw.

Miejsce to jest przeznaczone dla osób, które pomimo odpowiedniego wieku – cokolwiek on oznacza – nie są jeszcze w związku małżeńskim. Na Targu przyczepiane są karteczki z anonsami. Nawet przejęci rodzice przyczepiają zdjęcia swoich dzieci z tak przydatnymi informacjami, jak ich zarobki, czy wzrost.

Takiej okazji nie mógł przepuścić Ian McKellen, któremu onegdaj przewróciło się w głowie i oczyma, jakimi powinien patrzeć na kobiety, patrzy on niestety na mężczyzn. Brytyjski aktor znany jest jako aktywista na rzecz praw LGBT, dlatego udając się na chiński Targ Małżeństw zaopatrzył się w tabliczkę mającą wydźwięk propagandowy z napisem „180 cm, 77 lat, Uniwersytet Cambridge, dom w Londynie, wciąż aktywny.”

Żyjemy w naprawdę kuriozalnym świecie, gdzie w rolę Gandalfa w filmowej adaptacji powieści J.R.R. Tolkiena, wciela się homoseksualista i aktywny działacz środowiska LGBT, podczas gdy jest ona przepełniona duchem i wartościami zgoła innego bieguna ideowego. Niestety wszystko, nawet to, co pozytywne, wartościowe i dobre, zawłaszczane jest przez przepełniony materializmem system i degenerowane.

Na podstawie:
natemat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.