3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Czarna Międzynarodówka zgłosiła się do konkursu Kosmity Roku!

Prawie zapomnieliśmy o naszym konkursie Kosmita Roku 2015 r., tymczasem stała się rzecz niespotykana na skalę światową: dostaliśmy zgłoszenie od samych zainteresowanych. Oczywiście przyjmujemy i wpisujemy na listę kandydatów. Aplikacja przyszła na redakcyjnego maila i wyglądało tak:

Wasze dni swobodnego i komercyjnego promowania faszyzmu, nacjonalizmu, ekonomicznego wyzysku dla panów, oraz wszelkich form dyskryminacji są policzone Nie jesteśmy antyfaszystami, lewicowcami, komunistami ale Anarchistami Czarnej Flagi. Odrzucamy Państwa, Narody, Kapitał a Ci którzy w ramach niesprawiedliwościowego charakteru ludzkiej cywilizacji, służą stają się Zdrajcami szczególnymi. To wy jesteście podludźmi, nie zasługujecie na bycie człowiekiem. Jesteście słabi. walczycie tylko ze słabszymi i z przewagą. Za to my kochamy przemoc i zniszczenie. Ogień już sięga na te ziemie.

Nieźle, prawda?

Czarna Międzynarodówka. Brzmi ostro. Chcemy Wam wręczyć nagrodę specjalną za wspomniane wyżej zgłoszenie i przygotowujemy puchar dla tak szacownych chłopców. Prosimy  jednak o ponowny kontakt, obiecujemy, że podamy nasze adresy domowe i będziemy pokornie czekać na ogień. Aha! A gdybyście mieli naprawdę przyjechać to kupimy cukierki, tylko błagamy: nie zapominajcie o nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *