3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Czechy: Rozbito grupę przestępczą, która podrabiała dokumenty dla imigrantów

Czeska policja rozbiła szajkę, która podrabiała dokumenty dla migrantów. Grupa zajmowała się wytwarzaniem i dystrybucją fałszywych litewskich dowodów osobistych, paszportów i praw jazdy, które umożliwiają swobodny wjazd do Unii,

Pavel Hantak, rzecznik czeskiej jednostki do walki z przestępczością zorganizowaną, poinformował, że na terenie Republiki Czeskiej zatrzymano 10 osób pochodzących z byłych republik radzieckich. Wśród nich jest pięciu Ukraińców. Zatrzymani usłyszeli zarzut podrabiania dokumentów i ułatwiania nielegalnego pobytu w Czechach. Grozi im za to kara do 10 lat więzienia. Zatrzymano również siedem osób posługujących się wyprodukowanymi przez grupę papierami. Pavel Hantak poinformował, że osoby te nie spełniają kryteriów umożliwiających otrzymanie azylu w państwach Unii Europejskiej.

Pozostaje nam zadać tylko pytanie, kto czerpie faktyczne korzyści z otwierania granic państw europejskich dla nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu? Do tej pory wiedzieliśmy o Unii Europejskiej, europejskich partiach skrajnie lewicowych i międzynarodowej finansjerze jako głównych beneficjentach tego całego kryzysu związanego z uchodźcami. Dziś, wraz z wieściami z Czech do tego szeregu możemy jeszcze dodać miejscowe grupy przestępcze. Ciekawe towarzystwo ustawiło nam się w jednym szeregu, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.