3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Deklaracja Katarzyny Kopacz-Petranyuk

Do grona ludzi deklarujących się do opuszczenia kraju dołączyła Katarzyna Kopacz-Petranyuk. Powodem, dla którego jest to w stanie zrobić jest ewentualna wygrana PiSu. Jak sama przyznaje nie trafiają do niej pisowskie słowa dotyczące Polski, która znajduje się w ruinie. Ponadto gorąco wspiera Platformę Obywatelską powołując się na pamięć rządów sprawowanych przez partię Kaczyńskich.

Nie wiemy jakim cudem można nie dostrzegać nędzy panującej w naszym kraju, ale to pewnie dlatego, że jesteśmy tylko faszystami, a nasza optyka zmieniłaby się wraz z nabytym wykształceniem. Jednak zgadzamy się z PiSem – Polska znajduje się ruinie. Nie kupujemy przy tym kreacji PiSu, ani żadnej innej demoliberalnej siły politycznej, jako mogącej zmienić ten stan rzeczy. Systemowe partie, zakotwiczone jedynie w partykularnych interesach, prowadzą między sobą śmieszne zabawy, podczas gdy Polska potrzebuje realnej rewolucji, a więc zburzenia istniejącej rzeczywistości politycznej, w której PiS tak się wyśmienicie czuje, kiedy wykorzystuje naiwnych wyborców i uprawia prostytucję.

A światłej lekarce, którą z pewnością jest pani Katarzyna, polecamy zażywanie leków na pamięć, bowiem los doświadczył ją ciekawym zjawiskiem – udziela poparcie Platformie przez wzgląd na oddalone w czasie rządy PiSu, na których wspomnienie zaczyna drżeć, podczas gdy zdaje się nie widzieć tragicznych rządów tyle samo wartej partii, którą jest PO.

http://www.pch24.pl/corka-premier-kopacz–boje-sie-rzadow-pis–jesli-wygraja–wyjezdzam-z-kraju,38712,i.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.