3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Denis Nitkin (White Rex) wzywa do wsparcia Ukrainy przez wszystkich nacjonalistów

Od Redakcji: Publikujemy nagranie oraz tłumaczenie wypowiedzi znanego rosyjskiego nacjonalisty Denisa Nitkina (White Rex), który tłumaczy sytuację na Ukrainie i wzywa w nim wszystkich nacjonalistów z całego świata, do wsparcia Ukraińców w walce przeciwko rosyjskiemu imperializmowi. Denis wskazuje na to kim jest naprawdę Putin i zaznacza głupotę nacjonalistów widzących w nim jakiegoś zbawiciela Europy. Jest to cenny głos pokazujący jaki powinien być nowoczesny europejski nacjonalizm, powinien odrzucić partykularne interesy i imperializm, na rzecz Narodów.

Cześć wam tu Dennis White Rex, jestem obecnie w Kijowie, i jestem pewny, że jesteście świadomi tego, co się dzieje. Ukraina jest na wojnie przeciwko Federacji Rosyjskiej i Białorusi. I nie mówię tu o lokalnych starciach, lecz pełnoskalowej wojnie z samolotami, czołgami, żołnierzami, ludzie są zabijani, samochody, nieruchomości, domy [są niszczone].

To pełnoskalowa wojna, jaką znano z 1941-1945. Osobiście nigdy nie myślałem, że coś takiego się wydarzy, żyjemy w XXI wieku, Europa, jaką znamy, Europejski kontynent.

Wiem, że wielu z was uważa, że Władimir Putin, skoro przeciwstawia się zachodniemu światu, liberalnej degeneracji, wadom zachodniego świata, że jest białym chrześcijańskim przywódcą, tym, który zmiażdży szumowiny Zachodu i przyniesie pokój, dobrobyt i cokolwiek jeszcze, o czym pomyślicie.

Tak nie jest. On celuje w nacjonalistów i nacjonalizm w każdej postaci, czy to Biały, Rosyjski, Ukraiński, bez względu.

A więc jeśli uważasz się za nacjonalistę, Władimir Putin jest twoim arcywrogiem, jest twoim arcyrywalem.

A więc jeśli chcesz nam pomóc w jakiejkolwiek formie, czy zgłaszając się na ochotnika, czy rozpowszechniając tę wiadomość na internecie, czy przez donacje, zależy od Ciebie, możesz się ze mną skontaktować, podejmiemy decyzję i zobaczymy co dalej.

Granice Ukrainy od strony zachodniej są otwarte dla wszystkich ochotników z całego świata, Ukraina zaprasza, czy chcesz tu być, by chwycić za broń, czy tylko pomagać rannym, czy chcesz zapewnić schronienie biednym rodzinom które uciekły i zostawiły za sobą wszystko.

Jak wspomniałem możecie wpłacić wsparcie, czy przygarnąć ich do siebie do domu. Tylko zrób coś. Jeśli jesteś nacjonalistą, wybierz opór.

Jestem Denis Nikitin z White Rex i wybrałem opór. Do zobaczenia!

Tłumaczenie: Michał Szymański

Źrodło: Kanał na Telegramie White Powder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *