3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Emigracja Polaków nie jest katastrofą, tylko szansą(!)

Małżonka Bronisława Komorowskiego postarała się delikatnie sprostować wypowiedź swojego męża, o której możecie przeczytać tutaj. Według Anny Komorowskiej starsze pokolenie nie miało szansy wyjazdu za granicę w poszukiwaniu pracy za godne pieniądze, więc dzisiejsza młodzież ma pod tym względem lepiej, ponieważ ma o wiele więcej możliwości. Ponadto oświadczyła, że jest to pewien problem oraz  wielka szansa.

Pytanie jest co się, jak się człowiek tam urządzi, czy będzie chciał wrócić, świat dzisiaj jest tak bliski, że ja bym tego jako dramat nie traktowała, że to jest jakąś szansą.

Jedyna rzecz, co ja bym powiedziała, że myśmy z trudem dostawali taką możliwość wyjazdu i otrzymanie paszportu było wielkim osiągnięciem i niejednokrotnie mieliśmy odmowę, więc to było wielką szansą. Na świecie młodzi ludzie podróżują i szukają pracy, swoich szans wszędzie, gdzie jest to dostępne

Widocznie demoliberalny pociąg III RP jest zadowolony z tego, że nie potrafił zadbać o system społeczno-gospodarczy tak, aby ten stanowił choćby w niewielkim stopniu konkurencję dla zachodnich ofert pracy. Oczywiście, że możliwość wyjazdu na zachód jest kusząca, ponieważ oferuje wzrost dobrobytu oraz jakości materialnego życia, a jedyne co powstrzymuje naszych rodaków od wybrania tej opcji, to związek z polskością, czyli z czymś, co jest z gruntu obce demoliberałom, który jedyne co potrafili zrobić, to sprzedać wszystko obcemu kapitałowi oraz umożliwić rodakom opuszczenie kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.