Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Epidemia głupoty w Niemczech: Bawarska policja otwiera się na imigrantów bez paszportów

Do wstępowania do bawarskiej policji, imigrantów zachęcają lokalne władze. W tym niemieckim landzie, właśnie rozpoczęto akcję promocyjną, której głównym celem jest zachęcenie do wstępowania w szeregi lokalnej policji. Co ciekawe, akcja ta też jest skierowana do imigrantów, także tych których nie zidentyfikowano, to znaczy tych, którzy nie posiadają paszportów i odpowiednich dokumentów… Władze nie widzą w tym niczego niestosownego, według bawarskiego ministra Joachima Herrmanna akcja ta ma przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa. Jak to argumentuje?

„Doświadczenie pokazuje, że migranci w szeregach policji dają bezpośredni dostęp do społeczności imigranckich, bo mówią tym samym językiem i lepiej rozumieją ich mentalność” -€“ powiedział Herrmann i dodał: „Wierzę, że w ten sposób możemy poprawić naszą zdolność do rozwiązywania przestępstw i ograniczania konfliktów”.

Przygotowane materiały reklamowe jasno i mocno akcentują to, że imigranci chcący się ubiegać o zawód policjanta nie muszą mieć nawet niemieckiego obywatelstwa. Jak można zinterpretować tą akcje? Głupota czy samobójstwo? Pytanie, które warto sobie zadać, to czy w sytuacji kiedy te same media biją na alarm, że w Niemczech przebywa tysiąc zaprawionych w syryjskich bojach dżihadystów, danie broni imigrantom- to faktycznie to czego potrzebuje bawarskie społeczeństwo? Jakie będą koszta tych posunięć? Czy bawarskie kobiety faktycznie poczują się bezpieczniej?

Na podstawie: ndie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.