Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Ewa Kopacz: Stop nacjonalizmowi!

Ewa Kopacz wzięła udział w akcji stowarzyszenia „Projekt: Polska” HejtStop i zamalowała napis „Anty Jude”. Mówiła przy tym o bliżej nieokreślonym nowoczesnym patriotyzmie, który charakteryzuje się tolerancją, insynuując, że nacjonalizm jest szkodliwy i oparty na nienawiści.

„Chciałam podziękować wolontariuszom ze stowarzyszenia “Projekt: Polska” za ten płynący z serca sygnał o tym, że Polska jest krajem tolerancyjnym, przyjaznym, otwartym. Dziś zamalowałam ten nienawistny napis, ale tak naprawdę zamalowanie tego na ścianach jest tylko jednym z etapów.”

„Dziś jest pora, aby stworzyć taki jeden, wspólny front przeciwko tym, którzy te napisy umieszczają nie tylko na murach, ale także w Internecie. I dzisiaj trzeba powiedzieć stop dla nienawiści, dla nietolerancji, dla nacjonalizmu – podkreślała premier Ewa Kopacz.”

Nacjonaliści mogą powiedzieć: Stop III RP, zdradzieckiemu państwu, które ciemięży naród polski i nienawidzi własnych obywateli. Poza tym Kopacz zajęłaby się walką z panującymi w III RP standardami, ale po co? Przecież jej się dobrze wiedzie w demoliberalnym układzie. Przecież dla niej to nie problem. W przeciwieństwie do graffiti.

Źródło:

https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/premier-wsparla-akcje-hejtstop-stop-dla-nienawisci-nietolerancji-i.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.