3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Fronda.pl: Polscy narodowcy są rasistowskimi głupcami

Portal fronda.pl jest oburzony popularną w serwisach społecznościowych grafiką przedstawiającą piłkarzy reprezentacji Polski z napisem „All Different, All White, Poland, Euro 2016”. Nie wiemy, co może nie podobać się w tej zacnej grafice, szczególnie, że w sposób naprawdę prosty i trafny przedstawia unikalny przypadek polskiej reprezentacji, który na tle innych drużyn niestety coraz częściej stanowi wyjątek od reguły.

Judeochrześcijanie z frondy uważają ją jednak za rasistowską oraz wypowiadają się w następujący sposób na temat pomysłodawcy:

„Nie wiadomo czy to zwykła głupota, czy – bardziej prawdopodobne – specjalny zamysł.”

„To przejaw totalnego kretynizmu twórców tego fotomontażu. Nie wiadomo co tak naprawdę siedzi w głowie tych „twórców”, to,  że polska reprezentacja nie ma żadnego ciemnoskórego reprezentanta – ciekawe jak by polscy narodowcy kibicowali, gdyby taki był??? Fakt jest taki, że narodowcy dali pożywkę lewackim organizacjom tropiącym wszelkie przejawy rasizmu w Polsce. I już jedna z nich Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pisze: Było już hasło „Polska tylko dla Polaków”, teraz jest podkreślanie białej rasy piłkarzy. Co roi się w główkach tej młodzieży? Badania czystości rasowej? Getto ławkowe? Nowa Noc Kryształowa, a może obozy dla „nieczystych rasowo”? Polscy żołnierze z II wojny światowej napluliby wam w twarz widząc jak powtarzacie ideologię tych, z którymi walczyli! – można przeczytać na facebookowym profilu Ośrodka.

Głupotę trzeba leczyć i w tym przypadku należy to zrobić natychmiast.”

Ciężko jest określić jak marny poziom osiągnął portal fronda.pl, lecz zważając na dominujący w nim filosemityzm nigdy nie można było oczekiwać po nim zbyt wiele.

Ciekawe dlaczego euroentuzjastyczna fronda przejmuje się gromami, które spadają na środowisko nacjonalistyczne, skoro sam jest od niego ideowo odbiegły i komentuje sprawę w sposób, jakby dotyczyło to właśnie ich prawicowego, systemowego środowiska. Mamy dla was dobrą radę: przestańcie się obawiać konsekwencji, bo na pewno nie będą one Was dotyczyły, tak, jak nie mogą one dotyczyć potulnego psa.

Natomiast komentarz jakże zabawnego Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pozostawimy bez komentarza, bo dlaczego nacjonalistów miałaby interesować ich opinia, szczególnie, gdy nie wygląda ona ani na odrobinę poważną, a właściwie głupią, zresztą tak samo, jak wpis frondy.

Natomiast autorowi grafiki szczerze gratulujemy pomysłu!

Polska euro 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.