3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Gen. Skrzypczak o rosyjskiej propagandzie

Gen. Skrzypczak wypowiedział się dla portalu fronda.pl, że Rosjanie nie posiadają mózgu, są zmanipulowani przez kremlowską propagandę i nie znają historii, a same działania Federacji Rosyjskiej określił jako paranoje.

Wydaje mi się, że to co twierdzą teraz Rosjanie i prokuratura rosyjska, to jest jakiś obłęd, ci panowie są pozbawieni rozumu, nie znają historii.(…)

(…)Służy to przede wszystkim propagandzie rosyjskiej, która zastrasza ludzi, robi ferment w ich głowach, szczególnie wśród Rosjan. My i kraje bałtyckie przyzwyczailiśmy się już do fermentu rosyjskiego, natomiast sami Rosjanie niekoniecznie.

Jestem w stanie uwierzyć, że w Rosji panuje wszechobecna propaganda, której ulegają ludzie, ale tylko dlatego, że sam żyjąc w rzekomo „wolnym” świecie, który zamieszkują ponoć wyłącznie „inteligentni” ludzie, przekonałem się, jak demoliberalna propaganda potrafi wyprać każdy mózg. Dziwnym zbiegiem okoliczności nikt żyjący w UE nie potrafi zauważyć właśnie tej zachodniej propagandy, która dosięga go każdego dnia. Śmieszne w tym kontekście jest oskarżanie Rosji o coś, co najlepiej funkcjonuje w jakże cudownej UE.

Źródło wypowiedzi: http://www.fronda.pl/a/gen-skrzypczak-dla-frondapl-propaganda-rosyjska-to-jakas-paranoja,53438.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.