3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Grecy mówią „nie!” wierzycielom kraju

Grecy powiedzieli głośne „Nie!” w referendum dotyczącym warunkom przedstawionych przez międzynarodowe organizacje i Unię Europejską. Lider Złotego Świtu Nikolaos Michaloliakos wyraził swoje zadowolenie z tego wyniku, a sami nacjonaliści zachęcają rodaków do zjednoczenia się przeciwko kolejnym porozumieniom ograniczającym grecką suwerenność.
Jednak entuzjazmu narodowych rewolucjonistów oraz zwykłych Greków nie podzielają różne media. Jednym z nich jest „Die Welt”, które napisało:

„Grecja podjęła decyzję; przegrała Europa, a tym samym (przegrała) też Angela Merkel.”

Europa przegrała wraz z opanowaniem jej przez obce idee, które doprowadziły Stary Kontynent do opłakanego stanu dnia dzisiejszego. Jeżeli przegrywa Unia Europejska, jeżeli System demoliberalny potyka się i jest w kryzysie, to zyskuje na tym idea normalnej Europy, która jest kontynentem wolnych narodów i niepodległych państw. Dlatego jeżeli media piszą o przegranej Europy, co oznacza u nich Unii Europejskiej, to jest to promyk przedostającego się przez demoliberalny mrok światła, dzięki któremu możemy poczuć nadzieję na wolność i zwycięstwo nacjonalizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.