3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Gruzja: System rozpoczyna represje wobec nacjonalistów

Nie tak dawno jeszcze, na łamach naszego portalu, informowaliśmy o marszu gruzińskich nacjonalistów w kolejną rocznicę odzyskania przez ich kraj niepodległości. Choć sam marsz okazały nie był, to jak wskazaliśmy wówczas: warto obserwować rodzący tam się ruch narodowy. Nie pomyliliśmy się.

Dziś rano, od przedstawicieli zaprzyjaźnionych z nami gruzińskich grup, otrzymaliśmy niepokojące wiadomości. Po wspomnianych obchodach Dnia Niepodległości, do „kontrataku” przeszły miejscowe grupy lewackie. Bojówkarze wyposażenie w noże i butelki atakowali narodowców i kibiców spotykając się z ich zdecydowaną reakcją. Ta, policji i innym tajnym służbom posłużyła za pretekst do skoordynowanej akcji przeciwko środowiskom narodowym.

Po raz kolejny, jasnym dla każdego myślącego człowieka, staje się fakt, że w większości krajów, pomimo może ich „szczerych” chęci, grupy lewicowe działają na zasadzie pożytecznych idiotów lub łańcuchowych psów tego samego Systemu, przeciwko któremu iluzorycznie zdają się prowadzić swoją walkę. Pomimo tego, że Gruzja jako kraj wydaje się być szalenie nam odległy, pamiętajmy że zamieszkują go ludzie niezwykle przychylni i przyjaźni nam Polakom, okażmy im wsparcie udostępniając te informacje, a my będziemy Was informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.