3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

III RP: Kolejny etap gnębienia podległego narodu. Od poniedziałku obowiązkowa rejestracja telefonu i karty pre-paid.

Pod zasłoną walki z terroryzmem, który zresztą sami tu wpuszczają, postanowiono w gabinetach polskojęzycznych polityków znów rozprawić się z polskim narodem. Tym razem ostatecznie wprowadzono obowiązek rejestracji przy zakupie telefonu i karty pre-paid. Od najbliższego poniedziałku, nie ma możliwości by bez podania danych imienia, nazwiska i numeru PESEL mógłbyś kupić telefon lub kartę sim. Co więcej: przez zarządzenie okupanta mamy pół roku na zarejestrowanie obecnych kart pre-paid inaczej 1 lutego 2017 roku przestaną działać.

Wielki Brat musi wszystko wiedzieć, musi nas kontrolować. W innym przypadku Polacy są gotowi walczyć o swoje prawa, a tak mając odpowiednią wiedzę będzie mógł ich nastroje skanalizować w kolejnej syjonistycznej partii szafującej „patriotyzmem” na lewo i prawo.

 

źródło: rmf24.pl

5 thoughts on “III RP: Kolejny etap gnębienia podległego narodu. Od poniedziałku obowiązkowa rejestracja telefonu i karty pre-paid.

  1. Na zachodzie juz dawno wszystkie tel na karte sa przedawane tylko po podaniu danych i nikt tam nie placze. Ludzie placza ze chca zyc jak na zaxhodzie, a najmniejszych zmian nie akceptuja.

  2. spierdoleni i skorumpowani politycy co wy kurwa chcecie tym osiągnąć ??
    na dodatek robicie to pod pretekstem jakiś jebanych ataków terrorystycznych w Polsce ich,nie było i narazie kurwa nie będzie,a tak poza tym to sami se na to pozwoliliście wpuszczając CIAPATYCH do Krajów Unii Europejskiej

  3. To jest jakąś przesada żeby kupić telefon to trzeba podać swoje dane osobowe
    W Hiszpani nie ma takiej paranoi a jest od groma obco krajowców
    Za kilka lat to może będę musiał podać swój adres zamieszkania ??

  4. I tak większość cebuli płaci zdzierskie abonamenty, żeby się lansować z iPhonem za złotówkę, więc w czym problem? Z punktu widzenia Kowalskiego nic się specjalnie nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.