Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Imigranci paraliżują życie miejscowych ludzi

Życie mieszkańców greckiej wyspy Lesbos zostało sparaliżowane przez uchodźców, którzy nie tylko wywołują zamieszki, ale również naruszają własność prywatną wchodząc do domów miejscowych ludzi. Mieszkańcy są przerażeni, błagają o pomoc i boją się opuścić własne mieszkanie.

Bardzo się boimy. Jesteśmy w niebezpieczeństwie każdego dnia, każdej minuty. Oni wchodzą do naszych domów. Oni są wszędzie, chcą się pozabijać, a my nie wiemy co robić. Musicie coś zrobić, musicie nas chronić. Oni są w naszych domach. Nie mamy wojny, a to my jesteśmy ofiarami! Chcemy żyć tak, jak kiedyś. Chcę iść do pracy, a nie mogę. Moje dzieci chcą iść do szkoły, ale  nie mogą. Chcemy żyć własnym życiem, a nie ich życiem. Oni mają wojnę, a nie my. Ktoś musi ich stąd zabrać. To jest miasto, to nie miejsce dla takich ludzi jak oni. – mówi jedna z mieszkanek.

Burmistrz największego miasta na Lesbos Spiros Galinos również zabrał głos w tej sprawie:

Od czterech miesięcy powtarzam, że w moich rękach jest bomba, a jej lont powoli się dopala. Dwa dni temu wysłałem (do rządu) list z prośbą o ogłoszenie na wyspie stanu wyjątkowego. Dziś proszę premier o natychmiastowe udzielenie nam pomocy; sytuacja tutaj staje się nie do zniesienia.

Pogłębiający się koszmar, w którym znajduje się obecnie Europa jest spowodowany przez Izrael i USA, które wspierają powstawanie grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie. Min. ISIS jest zrodzonym przez nich dzieckiem. Niemożna być ślepym i skupiać się jedynie na imigrantach, ponieważ destabilizacja regionu oraz ciągłe wojny mające na celu zniszczenie tamtejszych państw i „wprowadzanie demokracji” nasiliły imigracyjny problem i to tym w głównej mierze trzeba skupić uwagę.

Źródło:

Imigranci terroryzują mieszkańców greckiej wyspy Lesbos: “Wchodzą do naszych domów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.