3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Iran mobilizuje siły na froncie walki z syjonizmem

Trwająca w Iranie mobilizacja wojskowa objęła 250 tysięcy członków ochotniczych sił paramilitarnych. Pomimo porozumienia, na mocy którego Iran uzyskał możliwość kontynuacji prowadzenia swojego programu atomowego, Irańczycy nie zrezygnowali z bezkompromisowego kierunku względem polityki prowadzonej przez syjonistyczne państwo Izrael oraz USA.

Szef Rewolucyjnej Straży Teheranu Mohsen Kazzemeini podkreślił, że Irańczycy stoją po stronie uciskanych na całym świecie ludów, a w szczególności tych, które prowadzą walkę z syjonistami. Powiedział przy tym, że Irańczycy pozostaną w gotowości bojowej dopóty, dopóki syjonistyczne państwo nie zostanie obalone, a Palestyna wyzwolona.

„Będziemy nadal bronić nie tylko naszego kraju, lecz także poddanych opresji ludów na całym świecie, szczególnie tych stojących na froncie walki z syjonistami.”

Również dowódca irańskich sił lądowych Ahmadrez Pourdastan stoi na antysyjonistycznym stanowisku. Oznajmił, że osiągnięte min. z USA porozumienie dotyczące irańskiego programu nuklearnego nie ma większego wpływu na całokształt relacji na linii obydwu państw oraz prowadzonych przez nich polityki. Nie bez znaczenia są tutaj silne związki zachodzące pomiędzy Izraelem i USA. Przy tej okazji przypomniał o skwapliwie pomijanym przez media fakcie, że Izrael wespół z USA wspierają Państwo Islamskie oraz inne grupy terrorystyczne, których zadaniem jest destabilizacja regionu. Ponadto podczas przemowy do dowódców wojskowych w stolicy powiedział:

 „To prawda, że mamy problem z mordującymi dzieci reżimem Izraela.”

Iran znany jest z bezkompromisowej postawy wobec  syjonistycznej machiny, która niesie za sobą jedynie śmierć i zniszczenie. Pozostaje życzyć Iranowi wytrwałości i samych sukcesów w walce z syjonizmem. Ku dobru narodów całego świata.

 Źródło:

http://www.pch24.pl/iran-mobilizuje-wojsko-oraz-ostro-krytykuje-izrael-i-stany-zjednoczone-,37943,i.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.