Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

ISIS ponownie wykorzystuje dzieci przy egzekucjach! (+video)

Państwo Islamskie po raz kolejny dopuściło się rzeczy karygodnej – w jednym ze swoich najnowszych materiałów wideo wykorzystali dwójkę chłopców, którzy na zmontowanym nagraniu oddają się nauce oraz trenują strzelając do wizerunków min. Bashara al-Assada, Władimira Putina, czy – o dziwo – do jednego z ojców ISIS Baracka Obamy. Chłopcy posługujący się w filmie językiem francuskim w finalnej scenie wykonują egzekucję na dwóch pojmanych Syryjczykach, z których jeden według ISIS był szpiegiem prezydenta Syrii, a drugi żołnierzem jego armii.

Według medialnych przypuszczeń jeden z białych chłopców jest prawdopodobnie synem pochodzącego z Francji islamisty, który zginął dwa lata temu w Aleppo podczas ostrzału ze strony sił lojalnych wobec syryjskiego prezydenta.

Na tą chwilę ciężko jest znaleźć odpowiednie słowa na skomentowanie krzywdy, jaką wyrządzają dzieciom sponsorowani syjonistycznymi dolarami islamiści. Poniżej prezentujemy okrojony z drastycznych scen materiał dżihadystów, który według mediów w oryginalnej wersji trwa niecały kwadrans.

Na podstawie:
rmf24.pl/wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.