3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Izrael po raz kolejny grozi cywilom oraz zrzuceniem bomby atomowej

W świecie panującego demoliberalizmu, wojującego pieniądza, międzynarodowego kapitału i dominacji wielkich korporacji doskonale sobie radzą syjoniści. Dziwnym trafem system ten poplątany jest siecią żydowskich koneksji, dzięki którym istnieje, dlatego też mogą oni sobie pozwolić na o wiele więcej, niźli powszechny goj.

Dzięki temu terrorystyczne państwo Izrael może grozić komukolwiek chce i nie musi liczyć się z konsekwencjami, nawet jeżeli wciela swoje groźby w czyn. Tym razem żydowski minister obrony Mosze Yaalon powiedział na konferencji w Jerozolimie, że Izrael zaatakuje ziemie zamieszkane przez ludność palestyńską i libańską.

„Zamierzamy skrzywdzić libańskich cywilów oraz dzieci należące do ich rodzin. Odbyliśmy na ten temat bardzo długą dyskusję. Uczyniliśmy to w Strefie Gazy i uczynimy to w przyszłości w sytuacji jakiegokolwiek przejawu wrogości.”

Nie zapomniał przy tym wyjawić planów, jakie Izrael szykuje w irańskiej sprawie. Chociaż stwierdził, że nie odbędzie się to jeszcze na obecnym etapie, to zagroził zrzuceniem bomby atomowej na Iran.

„Pewne okoliczności, kiedy poczujemy, że nie mamy odpowiedzi w postaci operacji chirurgicznych, mogą sprawić, że Izrael podejmie pewne kroki, analogiczne do tych, które Amerykanie podjęli w Nagasaki, czy Hiroszimie, co skończyło się dla 200 tysięcy osób śmiercią.”

Pomimo prowadzenia aroganckiej i agresywnej polityki oraz działań wojennych, płomiennych gróźb, czy mordowania ludności cywilnej i niszczenia zabudowań, Izrael nie jest uznawany za państwo bandyckie, a międzynarodowe organizacje czy instytucje nie nakładają na niego żadnych sankcji, jak ma to przypadek w stosunku chociażby do Rosji. Nie można się temu dziwić, skoro to syjoniści pociągają za sznurki w tym systemie. Dopóki będzie istniał ów system, dopóty wszelkie wolnościowe ruchy i przyczółki takie jak Hezbollah, czy Syria Bashara al Assada, będą nazywane terrorystycznymi. I to tylko dlatego, że ich wolnościowe aspiracje są solą w oku Izraela oraz zagrażają żydowskiej hegemonii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.