3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Jan Tomasz Gross: Polacy zabili najwyżej 30 tys. Niemców i od 100 do 200 tys. Żydów

Polski naród po raz kolejny został wykorzystany przez bujną wyobraźnię Jana Tomasza Grossa. Szanowanego na demoliberalnych salonach żydowskiego historyka od dawna nie sposób ani traktować, ani odbierać poważnie, choć jego wypowiedzi i arcydzieła z gatunku fantasy utrwalają stereotypowe i szkodliwe przekonania.

Co tym razem miał do przekazania w żydowskiej gazecie „Haaretz” Jan T. Gross?

„Chciałem uświadomić ludziom skalę zbrodni Polaków wobec Żydów. (…) Zabili oni najwyżej 30 tysięcy Niemców i od 100 do 200 tysięcy Żydów.”

Gazeta przezornie przestrzegła, iż w euroregionie Nadwiślańskim za takie słowa może grozić mu do 3 lat pozbawienia wolności za znieważenie narodu polskiego i Rzeczpospolitej Polskiej. Gross twierdzi, że jest gotowy obronić tezę, że „Polacy podczas wojny zabili więcej Żydów, niż Niemców”.

„Próby zrzucenia na Niemców winy za Jedwabne to fałsz, to zakłamywanie historii. Ja chcę to naprawić, ja chcę powiedzieć, co zdarzyło się nie tylko w Jedwabnem, ale także w innych miejscach.” – mówi Gross.

Żydowskiemu fantaście polecamy równie wnikliwe prześledzenie historii swojego narodu, który zabił więcej gojów, niż Polacy Żydów. Wśród nich są historie, przy których „Sąsiedzi” nadają się tylko do czytania dzieciom na dobranoc. Nie trzeba sięgać daleko wstecz – wystarczy spojrzeć do jakiego bestialstwa posuwają się syjoniści w stosunku do okupowanych przezeń Palestyńczyków.

Na podstawie:
telewizjarepublika.pl/niezalezna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.