Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Jarek rozwiewa wątpliwości. PiS opowiada się przeciwko niepodległości.

Niestety istnieje jeszcze wiele istot na tej ziemi, które ulegają fałszywym trendom oraz orędownictwu „mniejszego zła”. Chcą uchodzić za antysystemowców, bądź za takich się uważają, jednak zakres ich myślenia nie pozwala im poszerzyć horyzontów myśli, dlatego okazują poparcie dla prawicy, a dokładniej dla Prawa i Sprawiedliwości, a nacjonalizm uważają za fantastyczną ideę, ale niemogącą porwać rządu dusz. Rzeczywiście, nacjonalizm póki co nie jest realną siłą, ale droga, którą podążają nacjonaliści mówi sama przez siebie – nie są chorągiewkami lecącymi tam, gdzie panuje na to moda, tylko wiedzą w co wierzą i nikt nie jest ich w stanie zbałamucić. Zresztą samo w sobie uważanie PiSu za patriotyczną formację i udzielania mu wsparcia tak naprawdę wyklucza osobę z antysystemowego kręgu, a jeżeli regularnie odwiedzacie nasz portal, to nie powinniście zadawać pytania dlaczego tak jest. Jeżeli tak nie uważasz, to jeszcze sporo czasu upłynie, zanim dojdziesz do nacjonalistycznego spojrzenia na świat. Ci, co uważają, że pisowcy stanowią jakąkolwiek przeciwwagę dla Systemu, powinni chociaż przez chwilę zastanowić się nad słowami wypowiedzianymi ostatnio przez Jarka Kaczyńskiego, który rozwiewa wątpliwości opiewając się bezwzględnie za brukselską niewolą. Zapytany o Unię odpowiedział:

“Ci, którzy mówią, że chcemy z niej odchodzić, po prostu łgają w żywe oczy”.

Po czym dodał, że zadaniem rządu jest sprawienie, by unijne choroby do nas nie dotarły.

Ciekawe tylko jak Kaczyński pragnie przeciwstawiać się unijnym decyzjom, skoro ta przeforsowała wszystko, co tylko chciała. Najlepszym przykładem są uchodźcy, którym musimy przyjąć, pomimo tego, że polskie społeczeństwo tego nie chce. UE, to UE, czyli jedno ciało, w którym niepodległość Polski nie ma racji bytu. Brakowało tylko, aby „Prezes” powtórzył słowa swojego brata, który mówił, aby wystrzegać się nacjonalizmu, bo niby jest on złem.
Kaczyński wraz ze swoją partią optuje za tym Systemem, a więc wypiera się polskości, dlatego nie można udzielać mu wsparcia. Ten kto tak robi jest taką samą marionetką, jak znienawidzony przez niego lewak.

Źródło:

http://www.fronda.pl/a/kaczynski-nie-chcemy-wychodzic-z-ue-kto-tak-mowi-ten-lze,58779.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.