3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Jerzy Skoczylas odszedł z PO

Jerzy Skoczylas, który jest wiceprzewodniczącym rady miejskiej Wrocławia, opuścił szeregi Platformy Obywatelskiej. Stwierdził, że jego życiem kierują poglądy i wartości odmienne od prezentowanych przez jego dotychczasowe ugrupowanie polityczne. Cała sytuacja miała miejsce po udostępnieniu przez Skoczylasa na swoim profilu wpisu z okazji dnia kobiet:

Kobiety polskie! Przed chwilą widziałem w TVP, jak w Waszym imieniu wypowiadał się jakiś dziwoląg pt. Grodzka i inny potwór pt. Nowacka. Przecież to jest paranoja! Polki moje kochane, zróbcie coś!!! Wy jesteście piękne, cudowne, kochane! Nie pozwólcie! Zaprotestujcie!!! Dlaczego o Was i za Was mówią jakieś monstra i stwory!!! Ludzie, czy to się dzieje naprawdę?

Sekretarz PO, Andrzej Biernat, publicznie domagał się postawienia Skoczylasa przed sądem partyjnym. Po atakach na jego osobę powoływał się on na panującą w Polsce „wolność słowa” oraz odszedł z PO. Oczywiście po kilku dniach zreflektował się i przeprosił „monstra” za godzącą w nie wypowiedź, zaznaczając, że nie miał na celu nikogo urazić. Doprawdy można pogratulować byłemu już platfusowi bystrości, który w ramach panującej według niego wolności słowa, zdecydował się usprawiedliwiać swoją wypowiedz. Być może „wartości”, którymi ma się kierować Skoczylas nie posiadają tak silnego podłoża, jak jego kariera, dla której jego wpis z 8 marca mógłby okazać się feralny w skutkach.

Źródło zdjęcia:
http://www.radio.opole.pl/2013/luty/kultura-i-rozrywka/jerzy-skoczylas-spotkal-sie-z-opolanami.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.