3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Jerzy Urban prowokuje z okazji Narodowego Święta Niepodległości! (video)

Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości, które stanowi dla nas, nacjonalistów i patriotów święto szczególnego rodzaju, Jerzy Urban postanowił nagrać filmik. Naczelny tygodnika „NIE” słynie z filmików, które często przekraczają granice wszelkiej kontrowersji i godzą w najwyższe wartości i ideały. Tym razem prowokuje znieważając symbol Powstania Warszawskiego, umieszczając go na swojej tłustej, materialistycznej dupie. Mówi przy tym, że:

„My, Polacy, symbole narodowe mamy w głębokim poważaniu.”

Nie jest ważne czy wybierasz pomiędzy dwoma skrzydłami Systemu, prawicę, czy lewicę i wszelkie ich odcienie. Jeżeli głosujesz na prawicę, to dajesz legitymizację Systemowi, który popierany jest przez jednych i drugich, a więc przez „patriotów” i gości w postaci wywodzącego się z rodziny żydowskiej Urbana, który znieważa polskie symbole narodowe. Alternatywą dla nich jest nacjonalizm, który postuluje rządy powszechne, aby każdy członek narodu mógł mieć aktywny wpływ na kształtowanie systemu i otaczającej rzeczywistości. Nie daj się omamić, bo wrzucane raz na jakiś czas karteczki wyborcze nie mają wpływu na realną zmianę, w szczególności kiedy oddajesz głos na systemowe ugrupowania.
Najlepszą odpowiedzią na bluźnierstwa demoliberalnych szych będzie udział w organizowanym przez nas nacjonalistycznym Marszu Wolnej Polski, który odbędzie się 11 listopada 2015 roku w Krakowie. My otaczamy czcią symbole narodowe, darzymy podziwem i szacunkiem Bohaterów oraz ciągle walczymy o dobro i rozwój narodu polskiego. Nie bądź marionetką w rękach Systemu i razem z nami buduj Wielką Polskę!

12113550_426143134256631_3790954347178730986_o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.