3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Joanna Senyszyn o Niezłomnych: Bandyci, mordercy, gwałciciele

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w całej Polsce pokazują jak silna jest potrzeba prawdziwego patriotyzmu wśród młodych Polaków. Oczywiście swój kapitał polityczny próbują na Narodowych Bohaterach zbić różne prawicowe formacje poczynając od PiS, jednakże nie zmienia to faktu, że Żołnierze Niezłomni weszli do świadomości Polaków i łatwo już z tej świadomości wypędzić się ich nie będzie dało. A to dobra informacja dla każdego polskiego patrioty.

W Wrocławiu uczniowie z I LO wybrali Danute Siedzikówne „Inke” w głosowaniu na patrona szkoły. Niestety po akceptacji Rady Rodziców, przyszedł czas na Rade Miasta, a ta doszukała się w biografii nastoletniej bohaterki czegoś co spowodowało, iż nie jest najlepszą patronką dla liceum. Prawdopodobnie są tam ludzie pokroju Joanny Senyszyn, która wystąpiła dziś w programie TVN24 „Tak Jest” i tak opowiedziała jak widzi Żołnierzy Wyklętych.

Musimy sobie wyobrazić tamtą sytuację. Jesteśmy po wojnie, miliony Polaków mają dość wojny, mają dość mordowania, chcą żyć, żenić się, mieć dzieci. No i nagle jest grupa, ocenia się, że 20 tysięcy osób, którzy są żołnierzami, chcą walczyć, którzy czekają na III wojnę światową.Ta grupa no tak naprawdę napada, morduje zabiera chłopom żywność.

Co najstraszniejsze, Senyszyn, prawdopodobnie naprawdę wierzy w to co mówi.

Żołnierze Wyklęci zabili tylko 1 tysiąc radzieckich żołnierzy, a 30 tysięcy Polaków, w tym kobiety i dzieci. Gwałcili je, mordowali, rabowali. […]Teraz takiemu Ogniowi, który był bandytą, wystawia się pomniki.

Z jednej strony wypada cieszyć się, że obecnie taki głos jest raczej traktowany przez wszystkich jako majaczenie chorego umysłowo człowieka, z drugiej jednak strony, przypominamy wszystkim demokratom, że została ona wybrana w wyborach. Na koniec, Danuta Siedzikówna „Inka” :

vs Joanna Senyszyn:

http://www.tvn24.pl/tak-jest,39,m/spor-o-historie-wykletych,520347.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *