Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Julia Pitera: Małe firmy umierają od niskich podatków

Bełkot jaki wylatuje z ust demoliberalnych polityków jest momentami nie do wytrzymania. To jasne, że dla politykierów najważniejsze jest żeby mówić, a już co to nie ma większego znaczenia. Dziś w sprawie podatków głos zabrała Julia Pitera, jeszcze niedawno specjalistka od korupcji i od Unii Europejskiej, która jest jej”spełnieniem marzeń o wolności(sic!)”.

Najpierw troszkę hurrapropagandy, potem trochę zaklinania rzeczywistości a na koniec… No cóż, sami przeczytajcie:

Ja też uważam, że nie ma nic gorszego niż podnoszenie podatków. Niestety tak było, że trzeba było podnieść VAT o 1% – ciągle żeby było jasne on nie jest najwyższy w Unii Europejskiej. Ale trzeba było. I dzięki temu, przeszliśmy przez kryzys tak że dzisiaj zaczynamy powoli wychodzić z bezrobocia, są coraz lepsze wyniki, powstają nowe firmy .

Oczywiście można było fundamentalnie obniżać podatki, bo powiedzieliśmy że nie wolno podwyższać i dziś mieć 25% bezrobocia i upadające małe firmy, oczywiście można było, ale to była sytuacja taka że to nie jest wynikiem braku odpowiedzialności to jest wynikiem sytuacji ekonomicznej jaka była. 

Czasami się zastanawiamy skąd się biorą w demokracji politycy? Czy naprawdę jest to najgłupsza, najbezczelniejsza, a przy tym najbardziej sprzedajna grupa społeczna w Polsce? Najprawdopobniej tak, ale co smutniejsze miliony naszych rodaków niedługo odda na nich głos. Na piteropodobną z PO, albo równie mądrego odpowiednika z PiS. Nie ma znaczenia. Okupacja trwa, a okupant nawet nie próbuje silić się na udawane miłosierdzie dla poddanych. Zapraszamy do urn. Pogrzebowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.