3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kamila Gasiuk-Pihowicz: Chrystus był za ubogimi, a aborcja była, jest i będzie

Posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz postanowiła zawalczyć o prestiżowe miano Kosmity Roku 2016. Podczas sejmowej debaty w sprawie aborcji dała popis niebywałego wizjonerstwa – opowiadając się za liberalizacją prawa do mordowania życia poczętego powoływała się na Jezusa Chrystusa.

„Wierzę, że jeżeli zadałabym państwu to pytanie w kuluarach, to wiedzielibyście, jak na to odpowiedzieć zgodnie ze swoim sumieniem. Tu będziecie decydowali politycznie. Ale ja chcę wierzyć również w to, że znajdziecie w sobie dość odwagi, aby zadecydować zgodnie z dobrem kobiet, które są narażone na traumatyczne sytuacje. I dodam jeszcze jedną rzecz: Chrystus był za ludźmi ubogimi. Aborcja była, jest i będzie, ta ustawa jej nie wykluczy, sprawi tylko, że kobiety biedne będą ją wykonywały w podziemiu aborcyjnym, a kobiety bogate w niemieckich klinikach.”

Piewcy „prawdziwej demokracji” odbierają prawo głosu w sprawie własnego życia najbardziej niewinnym i bezbronnym. Jest to naprawdę logiczne. Tak samo jak to, że Chrystus był za ludźmi ubogimi, dlatego powinno upowszechnić się prawo do odbierania życia życiu poczętemu. Zdecydowanie tak. Jest to mocny argument w walce o nagrodę na Kosmitę Roku 2016!

Źródło:
parezja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.