3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kamila Gasiuk-Pihowicz: Gdzie w zakazie aborcji jest katolickie miłosierdzie?

Każdy wie, jaką determinacją wykazują się kobiety, gdy pragną osiągnąć jakiś cel – nie liczy się nic i nikt, a ich zdolność do niszczenia wszystkiego na swojej drodze przekracza wszelkie granice. Taką też wojowniczką jest Kamila Gasiuk-Pihowicz, która w niewybredny sposób pragnie wygrać prestiżowy konkurs na Kosmitę Roku 2016.

Choć pragnęliśmy, by w konkursie startowała jedna osoba na podstawie jakiegoś konkretnego wydarzenia, to nie mogliśmy pozostać obojętni na próby Gasiuk-Pihowicz, która robi co może, by przekroczyć granice absurdu. Postanowiliśmy ukoronować jej wysiłki zwiększające szansę na wygraną, nominując jej kolejną wypowiedź w naszym konkursie – poprzednią znajdziecie tutaj.

Fantastycznie prezentująca się poseł Nowoczesnej w „Wysokich Obcasach” dała kolejny upust swojego nietuzinkowego oglądu na rzeczywistość. Zgodnie ze starą prawdą tak często powtarzaną przez mniej urodziwe kobiety – wygląd jednak to nie wszystko.

„Razi mnie, że wszyscy, którzy tak mocno powołują się na katolickie hasła i katolicką naukę społeczną, zapominają o podstawach tej wiary: miłosierdziu, empatii, zrozumieniu, miłości bliźniego. Gdzie to wszystko jest w całkowitym zakazie aborcji? Gdzie to wszystko jest w zmuszaniu kobiety do rodzenia kalekiego dziecka bez płuc i nerek, które umrze kilka godzin po porodzie? Gdzie to jest w pomysłach, by karać kobiety i wsadzać je do więzień? Dla mnie to jest niekatolickie, niehumanitarne, okrutne. Nie ma w tym wiary w Boga, są za to hipokryzja i pogarda”

„Jest ksiądz Boniecki, Lemański, jest „Tygodnik Powszechny”, „Więź”. Dlaczego mam oddawać nienawistnikom mój Kościół? Nie oddam Kościoła bez walki. Tak jak nie oddam bez walki Sejmu.”

Jak widać feministka, która na plakatach Unii Wolności gościła jako „polonistka, ateistka, euroentuzjastka”, ma nienaganne autorytety w postaci środowisk, które za poklaskiem demoliberalnych mediów wspierają wymowną kampanię środowiska LGBT „Przekażmy sobie znak pokoju”, ks. Bonieckiego, który wstawiał się za słynącym ze szkalowania narodu polskiego Janem Tomaszem Grossem, czy ks. Lemańskiego, który otrzymał dekret suspendujący za głoszenie teorii sprzecznych z nauką Kościoła.

Widzicie jak strasznie daleko potrafi iść demoliberalna choroba umysłowa? Strzeżcie się, by nie dosięgła i Was.

Prosimy Was o przesyłanie kandydatur do konkursu na Kosmitę Roku 2016! Zachęcamy również do promocji wydarzenia! Razem możemy więcej!

Na podstawie:
pch24.pl/3droga.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.