Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kolejne przekłamanie na temat “polskiego antysemityzmu”

Dr Kevin McCarthy postanowił dołączyć do osoby Jana Tomasza Grossa i w swoim tekście opublikowanym w „Belfast Telegraph” napisał, że naziści wybrali Polskę na budowę obozów koncentracyjnych, ponieważ polski antysemityzm gwarantował akceptację dla eksterminacji.

„Naziści wiedzieli, że Polska, z jej głęboko zakorzenionym antysemityzmem, była bezsprzecznie jedynym miejscem pod kontrolą, które zaakceptowałoby istnienie centrum eksterminacji.”

„W rzeczy samej, polski historyczny antysemityzm był tak zakorzeniony, że 4 lipca 1946 r. – zaledwie 16 miesięcy po wyzwoleniu Auschwitz – rozwścieczona polska społeczność w Kielcach zainicjowała proporcjonalnie brutalny pogrom.”

„To wrodzone antysemickie spojrzenie na świat było głównym powodem, dla którego naziści umiejscowili obozy zagłady właśnie w Polsce. I chociaż we współczesnych Polakach może budzić to niesmak, ale nie można temu zaprzeczyć.”

Na temat obozów koncentracyjnych i całej otoczki panującej wokół nich permanentnie bombardowani jesteśmy fałszem. Nic dziwnego, że później wszelkiego rodzaju „elity” wypowiadają się na ten temat nie mając o nim bladego pojęcia. Wszystkie wymienione przez doktora „potwierdzone” informacje są do obalenia od tak. Polacy muszą podjąć działania, które wyjaśnią ten problem na zawsze, jednak nie ma co liczyć tutaj na pomoc III RP, która jest strukturą mającą w dupie naszą twarz i dobro, a panujący w niej brak wolności historycznej nie ułatwia tego tego zadania.

Źródło:

http://prawy.pl/z-zagranicy2/10668-irlandzki-historyk-nazisci-wybudowali-obozy-zaglady-w-polsce-ze-wzgledu-na-polski-antysemityzm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.