3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Korwin-Mikke: Spuścizna ideowa przedwojennego ONR jest nazistowska(sic!)

Kontrowersyjny polityk, zwolennik niewidzialnej ręki rynku i król kwiatu polskiej młodzieży odniósł się do przedwojennego obozu narodowego nazywając Stronnictwo Narodowe ugrupowaniem konserwatywno-liberalnym. Kontynuując kuriozalną wypowiedź monarcha stwierdził, że Obóz Narodowo Radykalny był „chorobliwą naroślą na ruchu narodowym”.

„Powiedzmy jednak jasno: ONR to była chorobliwa narośl na ruchu narodowym. ONR – to wykwit tragicznego XX wieku. Z anarchistów zrobili się wtedy „anarcho-syndykaliści”, z liberałów „liberalni dkraci”, z chrześcijańskich dkratów „chrześcijańscy socjal-d***kraci” (jak CSU). Również ONR usiłował zniszczyć konserwatywno-liberalne Stronnictwo Narodowe, zastępując je ideami narodowo-socjalistycznymi”

„Jeśli dzisiejszy ONR usiłuje nawiązać do przedwojennego ONR – to trzeba go zniszczyć. Ale nie metodami, których używają skorumpowani politycy i idący na ich pasku biskupi. I nie wymachując Hitlerem – socjalizm bez Hitlera jest jeszcze groźniejszy! Ilu ludzi wymordowali hitlerowcy? Kilkanaście milionów? Gdyby nie socjalizm, Europa liczyłaby o 200 milionów ludzi więcej – i nadal rządziłaby światem! Idea socjalizmu – każdego socjalizmu – musi być zdemaskowana, ośmieszona i wyrugowana do cna ze świadomości ludzkiej”.

Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny daje do zrozumienia, że na temat polskiego ruchu narodowego niewiele wie, jednak ma na jego temat dużo do przekazania – z cyklu „Nie wiem, to się wypowiem”. Nazywanie SN organizacją konserwatywno-liberalną jest totalną ignorancją, a najznamienitszego wyraziciela polskiej idei narodowej, którym był ONR, mianem socjalistycznego, wręcz nazistowskiego po prostu głupotą, co powinien wiedzieć każdy, kto choćby pobieżnie zapoznał się z nacjonalistycznym dziedzictwem i historią ONRowców. Proponujemy to i samemu monarsze, który jest tak zapatrzony w kapitalizm, że wszystko co się od niego różni oskarżane jest przezeń o socjalizm i nazizm – prawie jak przez Gazetę Wyborczą. Zalecamy również rozważyć jakie skutki dla Europy miał kapitalizm – murzyńskie hordy sprowadzane na nasz kontynent w celu pomnażania zysku, wyzysk krajów trzeciego świata, stracone miejsca pracy dla rdzennych mieszkańców Europy, materialistyczne szaleństwo, wyścig szczurów i wiele innych rzeczy jest objawem pozbawionego ludzkich znamion kapitalizmu, który wespół z równie morderczym socjalizmem ma na sumieniu duszę i życie łacińskiej Europy.

*Po konsultacji w redakcji portalu 3droga.pl postanowiliśmy zgłosić Jego Kur… oj przepraszamy Królewską Mość do konkursu: Kosmita Roku 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.