3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kosmita Roku 2015 #1

Nie traktujmy wszystkiego zbyt poważnie, bo zwariujemy w tych chorym świecie, Plan jest taki. Nasza redakcja wraz z czytelnikami do końca roku będzie kolekcjonować przeróżnych kosmitów, którzy żyją w tzw. polskim życiu publicznym. Pod koniec roku głosujemy, ogłaszamy konkursy z nagrodami, robimy kosmiczną statuetkę i wręczamy Kosmicie Roku. Jest ich u nas cholernie dużo. Trudno powiedzieć co stało się z ich mózgami i wiemy, że nie wylądowali w wariatkowie tylko dlatego, że ten świat jest chory. Z drugiej jednak strony są tak pocieszni, że trudno ich traktować jako groźnych wrogów. Mogą zabić, ale raczej śmiechem. Bardzo prosimy naszych czytelników o nadsyłanie nam polskich kosmitów, może to być na naszych portalach społecznościowych, może być przez mail, albo po prostu w komentarzach. My z swojej strony obiecujemy, że nie ustaniemy w ich poszukiwaniach i mamy nadzieję na pokaźną kolekcje, a tu na portalu 3droga.pl będziemy regularnie publikować nasze typy.

Na dziś mamy kosmitę, który stał się naszą inspiracją: Krzysztof Pieczyński, popularny aktor. U niego nie sprawdza się zasada, że aktorzy mają do powiedzenia tylko tyle ile nauczą się na pamięć, o nie ! Krzyś ma do powiedzenia bardzo dużo:

Niezłe prawda?

Nie mogliśmy jeszcze zapomnieć o głodówce rotacyjnej Michała Boniego. Wspaniała sprawa. Wielu z naszych redaktorów do dziś dzięki niemu, naszemu natchnieniu, prowadzi taką formę protestu przeciwko żydowskiej okupacji naszego Kraju.

pobrany plik

 

Narazie skromnie, ale dopiero się rozkręcamy. Wierzymy, że ten wyścig będzie zacięty. Liczymy na naszych rodzimych kosmitów i na Was !

One thought on “Kosmita Roku 2015 #1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *