3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: Konferencja Cywilizacyjna im. Feliksa Konecznego

„Masowa imigracja – szansa czy zagrożenie dla naszej cywilizacji?” Temu tematowi chcielibyśmy poświęcić I Konferencję Cywilizacyjną im. Feliksa Konecznego. Profesor Koneczny w sowich badaniach i publikacjach zachęcał nas do spoglądania na historię świata, jako starcia cywilizacyjnego. Już w XX wieku Oswald Spengler sugerował upadek Zachodu, natomiast w XXI wieku Houellebecq w swojej książce „Uległość”, dostrzega w niedalekiej przyszłości zwycięstwo Islamu w starciu z Cywilizacją Zachodnią.

Konferencja będzie się składać z dwóch części.
W pierwszej, czterej przedstawiciele organizacji: Małopolskich Patriotów, Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo-Radykalnego oraz Trzeciej Drogi, rozprawią się z tematem naszego spotkania.
Następnie przejdziemy do debaty, w której zarówno prelegenci, jak i uczestnicy Konferencji będą starali się odpowiedzieć na pytania o Cywilizację Łacińską, Cywilizację Zachodu, Islam oraz zagrożenia masową imigracją.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny, wydarzenie rozpocznie się 18 marca o godzinie 11:00 w Sali „Sokoła” przy ul. Piłsudskiego 27. Prosimy zaprosić znajomych i udostępnić nasze wydarzenie na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *