3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: Nacjonalistyczny Klub Dyskusyjny – 28.05.2016 – „Gospodarka Narodowa: dystrybucjonizm, kapitalizm, czy socjalizm?”

Zapraszamy na najbliższe spotkanie krakowskiego Nacjonalistycznego Klubu Dyskusyjnego, które odbędzie się już w najbliższą sobotę 28 maja w centrum miasta. Tematem przewodnim kolejnej odsłony NKD będzie „Gospodarka Narodowa: dystrybucjonizm, kapitalizm-liberalizm, czy socjalizm?”. Jeśli jesteś zainteresowany tematyką i chcesz podzielić się swoim zdaniem, bądź po prostu chcesz wysłuchać dyskusji, przyjdź do klubu Still, który znajduje się przy ul. Gołębiej 9. Start spotkania: 19:00.

Wydarzenie na facebooku.

Nacjonalistyczny Klub Dyskusyjny to miejsce, w którym rozwijana jest idea polskiego nacjonalizmu. Spotkania NKD odbywają się średnio co miesiąc w ustalonym wcześniej terminie i miejscu. Ideą spotkań jest dyskusja na temat bieżących spraw politycznych i społecznych w ujęciu nacjonalistycznym. W dyskusji uczestniczą przedstawiciele poszczególnych organizacji oraz publiczność. Do Klubu przyjmowane są jedynie organizacje o profilu nacjonalistycznym, przyjmujące chrześcijańskie dziedzictwo cywilizacji łacińskiej. Spotkania NKD odbywają się w Krakowie. Obecni członkowie: Trzecia Droga, Małopolscy Patrioci, Młodzież Wszechpolska Kraków.

gospodarka narodowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *