3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: Nacjonalistyczny Klub Dyskusyjny – 29 października – „Wielka Polska. Czy jej wielkość musi definiować imperializm?”

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Nacjonalistycznego Klubu Dyskusyjnego, które odbędzie się już w najbliższą sobotę 29 października. Tym razem środowisko krakowskich nacjonalistów podejmie temat: „Wielka Polska. Czy jej wielkość musi definiować imperializm?”.

Spotkanie rozpocznie się głosem trzech organizacji: Stowarzyszenia Trzecia Droga, Małopolskich Patriotów oraz Młodzieży Wszechpolskiej, następnie obecne na sali osoby będą miały sposobność włączenia się w dyskusje.

Tymczasowo miejsce spotkania NKD ulega zmianie! Najbliższe spotkanie odbędzie się w Klubie Buda, który znajduje się w centrum miasta, przy ul. Czapskich 2, nie w Klubie Still, jak to standardowo miało miejsce. Start spotkania przewidziany jest na godzinę 19:00.

Pomóż w promocji NKD! Dołącz do wydarzenia na facebook i zaproś znajomych!

Polub również profil Nacjonalistycznego Klubu Dyskusyjnego!

Nacjonalistyczny Klub Dyskusyjny to miejsce, w którym rozwijana jest idea polskiego nacjonalizmu. Spotkania NKD odbywają się średnio co miesiąc w ustalonym wcześniej terminie i miejscu. Ideą spotkań jest dyskusja na temat bieżących spraw politycznych i społecznych w ujęciu nacjonalistycznym. W dyskusji uczestniczą przedstawiciele poszczególnych organizacji oraz publiczność. Do Klubu przyjmowane są jedynie organizacje o profilu nacjonalistycznym, przyjmujące chrześcijańskie dziedzictwo cywilizacji łacińskiej. Spotkania NKD odbywają się w Krakowie. Obecni członkowie: Trzecia Droga, Małopolscy Patrioci, Młodzież Wszechpolska Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *