3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: Zaproszenie na Marsz Ciszy- w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Żołnierze Wyklęci byli jednym z tych niezwykłych symboli, które pomogły nam nacjonalistom, jednoczyć się wokół spraw wyższych i ważniejszych. Podejmując się udziału w tej monumentalnej Sztafecie Pokoleń, dzięki organizacjom takie jak nasze, ich temat na stałe wszedł do dyskursu publicznego, przyczyniając się do popularyzacji ich historii i do mocnego zakorzenienia w duszach, sercach i głowach ogromnej większości Polaków. Teraz jednak, gdy zostało to już osiągnięte, środowisko musiało wynaleźć nowe formy upamiętniania. Dlatego tym bardziej na szczególne wyróżnienie zasługuje inicjatywa organizacji Małopolscy Patrioci pod nazwą: „Krakowski Marsz Ciszy”, jak czytamy na stronie wydarzenia (TUTAJ):

Po sukcesie ubiegłorocznego wydarzenia, zapraszamy po raz kolejny do wspólnego nocnego marszu ulicami Krakowa. Oddamy razem w milczeniu, przy blasku pochodni cześć naszym bohaterskim przodkom, którzy poświęcili swe zdrowie i życie w walce z totalitarnymi wrogami naszej Ojczyzny.

Stowarzyszenie Trzecia Droga, razem z redakcją portalu 3droga.pl serdecznie zaprasza wszystkich swoich sympatyków i czytelników na krakowski Marsz Ciszy. 28 luty, godzina 24. Wieża Ratuszowa w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/251709782033201/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *